-


ERZURUM DEĞERLER ÜSTÜ BİR ŞEHİRDİR

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in şehir içinden ve dışından ziyaretçileri hiç eksik olmuyor.
Bu haber 17.05.2019 14:08 eklenmiş ve 130 kez görüntülenmiştir.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in şehir içinden ve dışından ziyaretçileri hiç eksik olmuyor. Eyüp Erzurumlular Dernek Başkanı Cahit Özarslan ve yönetimiyle makamda bir araya gelen Başkan Sekmen, Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz’ü de konuk etti. Başkan Sekmen, günün büyük bir bölümünü ise, Halk Günü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne gelen vatandaşlara ayırdı. Kendisini ziyarete gelen Eyüp Erzurumlular Dernek Başkanı Cahit Özarslan ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında konuk eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, sohbetinde Erzurum’a hizmet etmenin ayrıcalıklarına vurgu yaptı. Erzurum’un değerler üstü bir şehir olduğunun altını çizen Başkan Sekmen, “Böylesine kıymetli bir kente hizmet etmek; pek tabiidir ki ayrıcalık demektir. Erzurum’da bizler ve inanıyorum ki Eyüp’te de sizler, Erzurumlu hemşehrilerimize hizmet ediyor olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi.

İstanbul’dan gelen konuklarına Büyükşehir Belediyesi’nin yatırım projelerini modellendirilmiş yüzleriyle anlatan Başkan Sekmen, nazik ziyaretleri için Özarslan ve yönetimine teşekkür etti.

Başkan Cahit Özarslan ise, Mehmet Sekmen’in Erzurum’daki değişim ve dönüşümün mimarı olduğunu kaydederek, “Bizler de Erzurum’a kazandırdığınız ivme dolayısıyla sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

ERZİNCAN VALİSİ ARSLANTAŞ BAŞKAN SEKMEN’İ ZİYARET ETTİ

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz’le birlikte geldiği Büyükşehir Belediyesi’nde Başkan Mehmet Sekmen’le bir süre sohbet etti. Bölge illerinin gelişim kaydediyor olmasının mutluluk verici olduğunu ifade eden Vali Arslantaş, Başkan Sekmen’e başarılar dilerken, Sekmen de nazik ziyaretinden dolayı Vali Arslantaş’a teşekkür etti. Öte yandan Başkan Mehmet Sekmen, Halk Günü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’nin yolunu tutan vatandaşlarla da bir araya geldi. Tek tek sohbet ederek sorunlarını dinlediği vatandaşlar için kurmaylarıyla birlikte seferber olan Başkan Sekmen’e, çiçeklerle teşekkür için gelenler de dikkatlerden kaçmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Hemşehrilerimizle birebir iletişim kurmak ve sorunlarına hızlı çözüm sağlamak adına Halk Günü toplantılarımızda bize gelen talep, öneri ve şikâyetleri dinliyoruz. Pekişen muhabbetlerimizle kuvvetlenen gönül bağımızı her zaman aynı samimiyetle devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs Belediye Başkanlığını hangi partili aday kazanacak?


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)