-


SİYONİSTLERİN OYUNLARI-6


Bu haber 05.05.2019 15:25 eklenmiş ve 184 kez görüntülenmiştir.
Sebahattin Kızıltaş

Milli İstihbarat Teşkilatının Osmanlı dönemindeki adıyla Teşkilat-ı Mahsusa’nın  son başkanı Hüsamettin Ertürk,ele geçirdiği Siyonistlerin protokollerini hatıralarında açıklıyor.

          Ben  Teşkilat-ı Mahsusa’da çalışırken Dünya’ya hakim olmak isteyen Siyonist Teşkilatının elimize geçen düsturları vardı ki ne kadar manalıdır.Burada şöyle yazılıdır.

        6-Hudutsuz ( sınırsız ) bir lüks,baş döndürücü modalar icat etmeli,çılgınca sarfiyatı ( tüketim ) teşvik etmeli,

     Bu maddeyi okuyup bu günkü halimizi düşününce ürpermekten kendimi alamadım.Bir an boğulur gibi oldum.Sanki nefessiz kaldım.

     Adımıza ne dersek diyelim! Kendimizi hangi düşünce ve ideolojinin içinde konumlandırırsak konumlandıralım;Siyonistlerin kurdukları tezgahtan her birimizin birer piyon gibi geçtiğini hayal ettim ve utandım.

    Şu dakikada dünyada acından ölen binlerce insan varken bizim her birimizin kendi cebine göre değil,çevre ve toplumun yaşantısına göre kurduğumuz lüks yaşantının hayalini düşünüp utandım.Çevremizde onlarca aç var. Ama bizim evimizde en az üç çeşit yemek yenmektedir.Çorba,ana yemek ve salatasız bir sofrayı kurmayan bir ev kaldı mı acaba?İki üç senede bir evlerimizde bulunan eşyaları değiştirmemek ayıp sayılıyor artık.Asgari ücretle çalışsak bile elimizdeki cep telefonu aldığımız aylık ücretin kat be kat üzerinde.Her birimizin telefonunda ihtiyaçmış gibi mutlaka internet var.İnternette yaptığımız tek şey ise oyun oynamak;vatsap veya fesbuktan yediğimizi/içtiğimizi paylaşmaktır.Yada siyasi bir partinin yandaşı olarak kırıcı ve incitici paylaşımlar yaparak toplumsal dokuyu biraz daha bozmaktır.

     Sokakta bulsak almayacağımız yırtık pantolonlar moda diye elbise dolabımızın baş köşesinde yerini çoktan aldı. Daha önce fakirliğin sembolü olan yamalı elbise giymek moda olduğu için gurur kaynağımız oldu.Kısaca özgür birer birey olduğunu savunan ve bununla gurur duyan bizler aslında modayı tasarlayan birkaç kişinin kölesi olmuşuz da haberimiz yok.

      Bundan on yıl önce kadınlarımızın evde dahi giymeye utanacakları dar ve vücudun tüm hatlarını ortaya çıkaran pantolonlar giymek, moda adına toplumda çoktan yerini aldı bile!Ya erkeklerimizin giydiği ve vücuda sarılan boru paça pantolonlara ne demeli?Tüm vücudun şablonunu çıkaracak o daracık pantolonlar moda olmasa giyilmesi utanılacak birer kisve olmaz mıydı acaba?İçinde hareket etmenin imkansız olduğu o elbiseleri giymek,insanın kendisine yaptığı en büyük zulümken moda olduğu için gurur kaynağı oluyor maalesef! Modanın bizi nasıl esir aldığının ve köleleştirdiğinin farkında bile değiliz.Birde kendimizi özgürlüğe aşık bireyler olarak göstermiyoruz mu?Hani bir söz var “ Yeme de yanında yat.”

      Ya lüks tüketim çılgınlığına ne demeli? Belirli gün ve haftalarda yaptığımız harcamalar ne kadar boş ve anlamsız değil mi? Doğum günü için kestiğimiz pasta,aldığımız hediyeler,hepimizin yapmacık gülücükleri ve yapay neşeler…. Hepsi ne kadar boş ve anlamsız değil mi? Akşam doğum günü partisi düzenliyoruz.Sabah kalkıp kavgaya kaldığımız yerden devam ediyruz.Eşler olarak birlikte yaşamanın yollarını aramak ve kendimizden fedakarlık yaparak çocuklarımızın geleceklerini karartmamak adına boşanmaktan vaz geçmiyoruz.Ama öksüz ve çaresiz bıraktığımız çocuğumuzun doğum gününde parti düzenleyerek birlikte mutlu pozlar veriyor ve çocuğumuzu çok sevdiğimizi tüm çevremize ilan ediyoruz.

     Anamızı veya babamızı götürüp huzur ( huzursuzluk ) evine yerleştiriryor;anneler veya babalar gününde bir gül alarak onu ne kadar sevdiğimizi gösteriyoruz.Yada evlatlar olarak onlara bakmayı sıraya koyuyoruz.Ama günlerinde onları unutmadığımızı bir hediye alarak gösteriyoruz.

     Kendimizi hangi ideolojinin veya inancın içinde gösterirsek gösterelim şu bir gerçek ki;inancımıza veya ideolojimize göre değil,kapitalizmin ( siyonizmin kurduğu bir çarktır.) kurallarını iliklerimize kadar hissediyor ve yaşıyoruz.

     Özün sözü Siyonist Yahudiler,dünyanın geleceği ile ilgili yüz yıllık planlar yaptılar.Bu planlarını tüm dünyada bulunan yerli işbirlikçileri ile uyguluyorlar.Bizde adımıza ne dersek diyelim onların istediği şekilde yaşıyoruz.Tek bir çıkış yolu var.Neye inanıyorsak o değerleri hayata geçirmek ve yaşamak!Başka çıkış yolu da yok bence.

 

 

 

 

 

Yazara ait son 10 makalele
SİYONİSTLERİN OYUNLARI-6
SİYONİSTLERİN OYUNLARI-5
SİYONİSTLERİN OYUNLARI - 4
SİYONİSTLERİN OYUNLARI - 3
SİYONİSTLERİN OYUNLARI
SİYONİSTLERİN OYUNLARI
MEDYA VE TOPLUMSAL CİNNET
SİYONİSTLERİN İSLAM İÇİNDE KURDUKLARI MEZHEPLER
DOLAR NEDEN YÜKSELİYOR?
SİYONİSTLERİN KURDUKLARI TARİKATLAR
Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs Belediye Başkanlığını hangi partili aday kazanacak?


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)