-


Aydemir: 'Hınıs Yüksek İrfanını Ortaya Koydu'

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'Hınıs'ta yüksek feraset ve basiret kazandı. Hınıs'ta milli irade vicdanı ve irfanı kazandı.
Bu haber 05.04.2019 20:06 eklenmiş ve 240 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'Hınıs'ta yüksek feraset ve basiret kazandı. Hınıs'ta milli irade vicdanı ve irfanı kazandı. Hınıs'ta yüreği Rabia imanıyla çarpanlar, nefsini Mescid-i Aksa'yla ifade bulan mukaddeslere adayanlar kazandı. Hınıs'ta mukaddesata sadakat, değerlere vefa kazandı. Hınıslı kardeşlerime minnettarlığımız sonsuzdur. ' dedi.

AYDEMİR: HINISLI DADAŞLARA MİNNETARIZ

Milletvekili Aydemir, "Seçim sürecinde, 'Hınıs, Erzurum'un görkem ifade eden çok özel bir ilçesi. AK Parti 'siz geçen 5 yıl için büyük nedamet yaşanıyor. 31 Mart hizmet siyaseti için vira bismillah zamanı olacak inşaallah. Hınıs bizim gözbebeğimiz, yüreğimiz. ' demiştik. Hınıs her türlü takdir ve övgünün üstünde bir vurguyla hizmet siyasetini seçti. Hınıslı dadaşlar, yeryüzündeki mazlum ve mağdurların hamisi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a vefasını bir kez daha gösterdi. Kalbi muhabbetlerimizi sunuyor, bu yüksek duruş karşısında ihtiram hislerimizi vurguluyoruz. ' ifadesini kullandı.

AYDEMİR'DEN HINIS BULUŞMASI

Milletvekili Aydemir, 31 mart seçimleri sonrasında ilk teşekkür ziyaretini Hınıs ilçesine yaptı. AK Parti ilçe Başkanı Memet Sönmez'le birlikte Hınıs Kaymakamı Bülent Ay'ı ziyaret eden Milletvekili Aydemir, Başkan Erdoğan Eren'i tebrik etti, Hınıs'ta bir nikah törenine katılarak, nikah şahitliğinde bulundu.

'EREN, HİZMET SİYASETİNDE BAŞARININ ADIDIR'

Milletvekili Aydemir, 'Hınıs iki dönem sonra yeniden AK Parti kadrolarına teslim. İlk tebrik ve hayırlı olsun ziyaretimizin bu eşsiz ilçemize yapılmasının anlamı büyüktü. Az zaman sonra Hınıs'ımız ak yerel hizmetlerin lezzetine varacak inşaallah. Belediye Başkanımız Sayın Erdoğan Eren'e başarı diliyoruz. Rabbim muini olsun' niyazında bulundu.

AYDEMİR'DAN KAYMAKAM AY'A TEŞEKKÜR

AK Parti İlçe Başkanı Sönmez, Belediye Başkanı Eren'le birlikte Kaymakam Bülent Ay'ı ziyaret eden Milletvekili Aydemir, Ay'ın kayyumluk döneminde gerçekleştirdiği üstün hizmetleri gıpta ile karşıladıklarını bildirdi. Aydemir, 'Hınıs Kaymakamımız Bülent Ay gayretleriyle ilçemize büyük değerler kattı. Özelikle Kayyım vazifesini üstlendikten sonra Hınıs'ın her noktasına yerel hizmet aktarımında bulundu. Devlet adamlığını, güzide şahsiyetini ortaya koydu. Müteşekkiriz. ' açıklamasında bulundu.

Milletvekili Aydemir Hınıs'taki ziyareti kapsamında daha sonra Hınıs Belediye Başkanı Eren'in kıydığı nikahta şahit olarak Ahmet ve Şeydanur çiftinin mutluluğunu paylaştı. iki cihan saadeti diledi.

MUŞ'A AK TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Milletvekili Aydemir, Hınıs ziyaretinin ardından, AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek'le birlikte, 31 mart seçimlerinde tarih yazan Muş ve Malazgirt ilçesine giderek tebriklerini sundu. Başkan Feyat Asya'ya gösterdiği başarıdan ötürü teşekkür eden Milletvekili Aydemir ve Şimşek, Asya'nın şahsında Muş halkına minnettarlıklarını kaydetti. 

Kaynak : İHA

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs Belediye Başkanlığını hangi partili aday kazanacak?


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)