-


KİŞİSEL BAKIM ve KOZMETİK FUARLARI YARIN SÜRPRİZLERLE AÇILIYOR…

oğu Anadolu’nun önemli şehirlerinin başında gelen Erzurum’da bu yıl ilki düzenlenecek olan ve 40 bine yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapması hedeflenen fuarlarda evlilik sürecinde ihtiyaç duyulan tüm ürün ve hizmetlerin, yenilik ve güncel tasarımların tek
Bu haber 20.03.2019 21:57 eklenmiş ve 173 kez görüntülenmiştir.

Kuruluşumuz Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, T.C. Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu, Erzurum Ticaret Borsası,  Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Erzurum Mobilyacılar Odası, Erzurum Kuaförler ve Berberler Odası, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve KOSGEB’in değerli destekleri ile düzenlenen, DOĞU ANADOLU - ERZURUM EV’LENİYORUZ Evlilik Hazırlıkları, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, DOĞU ANADOLU-ERZURUM MOBİLYA Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı ve DOĞU ANADOLU-ERZURUM KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK Fuarı eş zamanlı olarak 21 - 24 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP Erzurum Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Doğu Anadolu’nun önemli şehirlerinin başında gelen Erzurum’da bu yıl ilki düzenlenecek olan ve 40 bine yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapması hedeflenen fuarlarda evlilik sürecinde ihtiyaç duyulan tüm ürün ve hizmetlerin, yenilik ve güncel tasarımların tek çatı altında tanıtılmasıhedeflenmektedir.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, Türkiye’de her yıl ortalama 600 bin çift evlenirken, düğün organizasyonu ve evlilik hazırlıkları sektörleri de her geçen gün büyüyor ve evlenecek çiftlere sundukları alternatifler de ekonomiye ciddi katkılar sunuyor. Bu bağlamda Tüyap Erzurum’da düzenlenecek olan Fuarlar ile katılımcı firmalar, hedef kitlelerine ulaşma ve ürünlerini tanıtma çalışmalarını daha etkin bir biçimde yapabilme fırsatı yakalayacak, bölgenin ticari ve sosyo ekonomik potansiyeline de katkıda bulunacaklardır. Yoğun bir alışveriş döneminin yaşandığı evlilik hazırlıkları sürecinde çiftler, gelinlikten davetiyeye, mobilyadan halıya, beyaz eşyadan perdeye, düğün mekanından züccaciyeye kadar tüm ihtiyaçlarını bu fuarlarda görebilecek, fiyat karşılaştırması yapabilecek, yeni trendleri takip edebilecek ve fuara özel kampanyalardan faydalanabileceklerdir.

Ziyaretçiler 4 gün boyunca düzenlenecek defileler, dans gösterileri, müzik dinletileri, saç, makyaj ve kozmetik şovlar, kına gecesi organizasyonları ile sezonun tüm yeniliklerini yakında görme fırsatı yakalayacaktır. Ayrıca 21 Mart Perşembe günü saat 12.00’de yapılacak olan Açılış Töreni’nin ardından ise bir çiftimize nikah kıyılacaktır.

KOSGEB tarafından desteklenen ve girişin ücretsiz olduğu Fuarlar 21-23 Mart tarihleri arasında 10:00-21:00, son gün -24 Mart Pazar- ise 10:00-20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş.

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs Belediye Başkanlığını hangi partili aday kazanacak?


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)