-


AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, Karaçobanilçesini ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, Karaçobanilçesini ziyaret etti.
Bu haber 05.01.2018 18:37 eklenmiş ve 443 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Milletvekili İbrahim AydemirKaraçobanilçesini ziyaret etti. 2023 AK Yürüyüşü çerçevesinde ilçe halkıyla buluşan Milletvekili Aydemir, AK Partiilçe Başkanı Murat Derdiyok ve Yönetim Kurulu üyeleriyle istişarede bulundu. Karaçoban’ın 2018 ve 2023 sürecindeki konum, durum ve beklentileri üzerine gerçekleşen toplantıda, ilçe halkının talepleri değerlendirildi.

AYDEMİR’DEN KARAÇOBAN BULUŞMASI

Karaçoban ziyareti kapsamında ilçe esnafıyla görüşen Milletvekili İbrahim Aydemir, yönetim kurulunca tertip edilen ‘Karaçoban Buluşması’ etkinliği çerçevesinde vatandaşlara seslendi. AK Parti’nin davası içinde dikkat ve hassasiyetlerinin yoğunlaştığı değerleri anlatan MilletvekiliAydemir, AK Davanın yalnız ülke değil aynı zamanda küresel boyutta mazlum, mağdur milletlerin de sesi ve ifadesi olduğunu kaydetti.

İKİ GÜNÜ BİRBİRİNE EŞİT OLAN ZİYANDADIR

AK iktidarlar tarafından 2002-2017 sürecinde ilde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi veren Milletvekili Aydemir, iki günü birbirine eşit olan ziyandadır hadisi şerifine kayıt düşerek, 2018-2023 sürecinde Erzurum ve özelde de Karaçoban’ın yeni yatırımlara adres olacağını söyledi.

Karaçoban’ın beşeri sermaye, ekonomik potansiyel ve coğrafi cazibesiyle marka ilçe olduğuna işaret eden Milletvekili Aydemir, AK Partinin, ilçe yerel dinamiklerini AK öngörüler çerçevesinde harekete geçirerek, Karaçoban’a yeni bir vizyon kazandırmakta kararlı olduğunu belirtti.

AK ÖNDERİMİZ BİR DÜNYA LİDERİDİR’

2019 yılında hayata geçirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi konusunda da bilgilendirmede bulunan Milletvekili Aydemir, ‘AK önderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Türkiye 2023’lere 2071’lere yürüyor. Küresel boyutta lider ülkeler arasına giren Türkiye, AK önderin tasarruf, görüş ve tespitleriyle Dünyaya damga vuruyor. Dünya 5’ten büyüktür diyen AK Liderimiz Kudüs konusunda ABD kararına karşı ülkelerin ortak bir duruş sergilemesini sağlayarak, dünyaya insanlık, hukuk dersi veriyor. Bu yürüyüş kutlu bir yürüyüştür, Karaçobanlıların gönlü ve duası bizimledir.’ dedi.

AYDEMİR’İN KARAÇOBAN NİTELEMESİ

Milletvekili Aydemir ziyareti sonrası yaptığı değerlendirmede, ‘Karaçoban, İl merkezine mesafesi en uzak ilçemiz. Yüreklerin yakından attığı bu temiz mekanda yeni yönetimizi ziyaretten büyük mutluluk duyduk. Miting vari toplantıyla hemşerimizle konuşup, dertleştik. 2019’un en başarılı ilçesi olacağının ışığını görmek bizi mutlu etti.’ ifadesini kullandı.

AYDEMİR’DEN YAĞAN BABA VURGUSU

Karaçoban ziyareti sonrasında Köprüköy ilçesi Yağan Beldesinin konuğu olan Milletvekili İbrahim Aydemir, dadaşlarla hemhal oldu. ‘Yağan Baba’nın ruhaniyetinden müstefid olduk’ diyen Milletvekili Aydemir, ‘YağanKöprüköy İlçemizin güzel beldesidir. Ahmet Yesevi yoldaşı YağanBaba’nın ruhaniyetiyle süslü bu güzel muhitte hemşehrilerimizle hemhal olmanın hazzı bir başkadır. Kucaklaştık, dertleştik. ‘ değerlendirmesini yaptı. 

Kaynak : İHA

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

47.8%

18.4%

15.2%

9.1%

9.5%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)