-


"Geleceğimiz için Ailece El Ele Projesi’ plaket töreni yapıldı.

"Geleceğimiz için Ailece El Ele Projesi’ plaket töreni yapıldı.
Bu haber 17.05.2017 17:57 eklenmiş ve 410 kez görüntülenmiştir.

lar İl Müdürlüğü tarafından Sosyal Destek Programı (SODES) çerçevesinde düzenlenen "Geleceğimiz için Ailece El Ele Projesi' plaket töreni yapıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen törene Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürü Cemil İlbaş,  Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Derya Öcal, ASP İl Müdür Yardımcıları Harun  Akpınar, Tamer  Ekinci,  İsmet Erdal, ASP İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşların yöneticileri, Valilik Proje Koordinatörü  İlhami Atasever ve kurum personeli katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan "Geleceğimiz için Ailece El Ele Projesi" Koordinatörü Süleyman Tanas, projenin 30 Mart 2016 yılında başladığını anımsatarak, projede emeği geçen eğitim ekibi ve SODES personeline teşekkür etti.

İlçelerde ailelere yönelik eğitim verildiğini belirten Tanas, "Proje kapsamında  Çat,  Aşkale,  Tekman,  Karaçoban,  Hınıs,  Köprüköy,  Yağan Beldesi,  Şenkaya ve  Karayazı'da yaklaşık 4 bin kişiye eğitimler verilmiştir. Projemize her türlü desteği veren İl Müdürümüz Sayın Cemil İlbaş'a kıymetli bilgileriyle bizi yalnız bırakmayan  Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr Sayın Derya Öcal'a, eğitim ekibimize, projenin uygulamasında ve işleyişinde her türlü desteği sağlayan proje koordinasyon merkezi birim sorumlusu Sayın  İlhami Atasever ve ekibine de teşekkür ediyorum" dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, burada yaptığı konuşmada başarılı çalışmalarda ekip ruhunun önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Kurumun bundan sonrada farklı projeleri hayata geçireceğini belirten İlbaş, "Kurumumuz bundan sonraki süreçte yeni projeleri hayata geçirecek. İş disiplini, etkili iletişim ve ekip ruhu çalışma hayatında başarı getiriyor. Aile eğitimine büyük önem veriyoruz. Eğitim anlamında destekler, projeler, eğitimlerin taşra teşkilatına kadar ulaşılması ve bu alandaki eğitimlerin uzman arkadaşlarımızın anlatması, toplum gelişmesi açısından son derece önemli. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından projenin eğitim ekibinde yer alan  Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr Derya Öcal,'a, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürümüz Şeyma Kılınç'a, Kadın Konuk evi Müdürü Şükran Gökdaş'a, Nenehatun Çocuk Yuvası Müdür Yardımcısı Aynur Gülümser'e,  Aziziye Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Yardımcısı Nesrin  Yeşilyurt'a,  Aziziye Sosyal Hizmet Merkezi Sosyal Hizmet Uzmanı Şükran Kara'ya,  Tüketiciyi Koruma Derneği  Erzurum Şube Başkanı ve ASP Basın Sorumlusu Gamze İspirli'ye ve Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Çocuk Gelişimcisi Dilara Büşra Alpteki'ne, ARGE personeli  Fatih Akgül'e ve Proje Koordinatörü Süleyman Tanas'a plaket verildi.

Kaynak : Sondakika.com

Yorum Yaz - Yorumlar
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
 ‹ 
 › 

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLARHınıs'ın çehresini değiştiren sebepler hangisidir?

45.6%

19.7%

16.2%

8.9%

9.7%


Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalıdır. Fotoğraflar ve videolar ayrıca tüm köylerimiz hakkında bilgiyi HınısınSesi.com da bulabilirsiniz
Hınıs'ın Sesi - Erzurum Hınıs ilçesi paylaşım ve bilgi portalı
Hınıs'ın Köyleri
Hınıs'ın Genel Durumu
Hınıs'ta Eğitim
Hınıs'ta Sosyal Yaşantı ve Konut
Hınıs'ın Ekonomik Durumu
Hınıs'ta Altyapı ve Ulaşım
Hınıs'ın Coğrafi Yapısı ve İklimi
Hınıs'ın Tarihi Eserleri ve Turistik Yerleri
Hınıs'ın Tarihi
Acarköy
Akbayır
Akçamelik
Akgelin
Akgöze
Akören
Alaca
Alagöz
Alınkiri (Abdalan)
Alınteri
Altınpınar
Arpadere
Avcılar
Başköy
Bayırköy
Bellitaş(Herami)
Beyyurdu(Begordi)
Çakmak
Çamurlu
Çatak
Çilligöl
Dağçayırı
Demirci
Derince
Dervişali
Dibekli
Dikili
Divanhüseyin
Elmadalı
Erbeyli(Tirkiş)
Erduran
Erence
Esenli
Göller(Kahgik)
Güllüçimen
Gürçayır
Güzeldere
Halilçavuş
Hayran
Ilıcak(Germik)
İsmail
Kalecik
Karaağaç
Karabudak
Karamolla(Kerimelle)
Kazancı
Ketenci
Kızılahmet
Kızmusa
Kongur
Meydanköy
Mezraa
Mollacelil
Mollakulaç
Mutluca
Ortaköy
Ovaçevirme
Ovakozlu
Parmaksız
Pınarköy
Şahabattinköy
Şahverdi
Şalgamköy
Saltepe
Sıldız
Söğütlü
Sultanlı
Suvaran
Tanır
Tapuköy
Taşbulak
Tellitepe
Tipideresi
Toprakkale
Toraman
Ulucayır
Ünlüce
Uyanık
Yamanlar
Yaylakonak
Yelpiz
Yeniköy
Yeşilyazı
Yolüstü(Arus)